9MM OÜ on asutatud Veebruaris 2010. Ettevõtte põhitegevus on relvade, nende osade ning padrunite import ja müük Eesti ja Baltimaade turgudel. Meie ettevõte on ametlik edasimüüja ja hoolduskeskus järgnevatele kaubamärkidele Euroopas: Tanfoglio, Grandpower, Proarms, Marocchi ja Breda.

Varuosad, hooldusvahendid ja kulumaterjalid, mis on vajalikud regulaarse relvahoolduse teostamiseks. Kõik enamkasutatud padrunite kaliibrid ja ümberlaadimiseks vajalikud komponendid, samuti rõivad, tarvikud ja aksessuaarid laskesportlastele ja relvaomanikele on alati kättesaadavad meie laos.

Meie kvalifitseeritud relvasepad on alati abivalmis ja pakuvad relvade hooldus- ja remonditeenuseid garanteerides kvaliteedi ja Teie turvalisuse.

Meie firma toetab aktiivselt IPSC laskesporti Eestis. Pakume koolitusi ja seminare relvaomanikele ning inimestele, kes valmistuvad relvaloaeksami sooritamiseks.

Oleme alati valmis abistama klienti parima relva valimisel laskespordiga tegelemiseks või kaasas kandmiseks enese- ja vara kaitse eesmärgil.

Meie kontoris, on olemas erinevad aksessuaarid millega saab tutvuda kohapeal aadressil Magdaleena 3, Tallinn.

Meie lasketiirus on Teil  alati võimalus proovida igasuguseid relvi, läbida praktilisi koolitusi enesekaitse teemadel ning lihtsalt harjutada laskmist aadressil Tatari 58, Tallinn.

Kogenud laskeinstruktorid garanteerivad Teie turvalisuse ning õpetavad kuidas relvasid turvaliselt käsitleda.

Lugupidamisega,
9MM OÜ.