Kluubi kaart

9ММEstonia Liikmekaart


Liikmekaart antakse välja kõigile 9MMEstonia kluubiliikmetele. Kaardi kehtivusperiood on 1 aasta ja seda pikendatakse 1 aasta võrra juhul kui omanik on kehtivas kluubiliikmestaatuses!

Soodustused 9ММEstonia kluubiliikmetele:

  Mereseikluste büroo! Nautige imelist puhkust ja purjetamise kogemust! Jahtide ja Jettide rent Tallinnas. Kipperikursused! Erihinnad kõikidele kursustele Eestis!
  Rahvusvaheline merekool korraldab Kipperikursused ja GMDSS radiosideoperaatorite kursused. Erihinnad kõikidele kursustele Eestis!
  Peakokk ja tema meeskond loovad teile kulinaarseid hõrgutisi kvaliteetsetest ja keskkonnasõbralikest toodetest! Lisaks ka unikaalne Belgia õlu kollektsioon! Peamenüü roogadele soodustus – 7%!
IDAKESKUS Sport – Linna suurim spordikluubi pakub laias valikus rühmatreeninguid, jõusaali kasutust, sauna, basseini kasutust! 9MM Estonia kluubiliikmetele erihinnad!
Krabibowling pakub oma teenuseid mitmesuguste äri-, spordi- ja meelelahutusürituste läbiviimisel! 9MM Estonia kluubiliikmetele erihinnad!
  24 aastat praktilist kogemust turvateenuste osutamisel, kvalifitseeritud töötajad ja kõige täiuslikum teenuste nimekiri! Soodustused kluubiliikmetele kuni – 20%!
   4* Hotell Ülemiste on asutatud Ülemiste järve juures, Lennujaama ja Tallinna suurima kaubanduskeskuse vahel. Erihinnad kluubiliikmetele!
  Piltide ja peeglite raamimine. Lai valik! Soodustus kluubiliikmetele – 10%!
  Printerite ja koopiamasinate hooldus ja remont, toonerite ja kassettide täitmine. Soodustus kluubiliikmetele – 10%!
  Naiste moekauplus ja ateljee! Soodustus kluubiliikmetele – 10%!
Kvest-ruumid Tallinnas! Tule sõpradega ja osale seiklustes! Erihinnad kluubiliikmetele!
  Põnevad Zumba treeningud Margarita Polokainen juhendamisel! Esimene kuu erihinnaga treeningud kluubiliikmetele!
  Suurim Baltikumis rahvusvaheline sideoperaator! Kluubiliikmed saavad äriteenustele soodustust -10% arvelt!
  Professionaalsed IT lahendused, Serverid, Arvutivõrgud, Hosting, Colocation, veebilehed, jms. Erihinnad ja tasuta IT alased konsultatsioonid kluubiliikmetele!
  Koolituskeskus pakub koolitusi erinevatel erialadel. Keelekursused, Giidikursused, Floristika jpm. Soodustus kluubiliikmetele – 10%!

ADVOKAADIBÜROO
A. JAKOBSON & A. JAROSLAVSKI

Juriidilised teenused. Soodustus kluubiliikmetele – 15%!
Relvapood, Lasketiir, Koolitused Erihinnad kluubiliikmetele!

NB! Soodstused pakutakse ainult kluubiliimekaardi näitamisel ja ainult juhul kui kaardi omanik on olemas ise kohapeal!

Kui Teil tekkib huvi pakkuda soodustusi meie kluubiliikmetele, palun võtke ühendust telefonil 6000750 või kirjutage meile: info@9mm.ee